653044-2026 - Ergebnis
Tschechien – Flachbildschirme – Monitor k PC 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitor k PC 2027
Beschreibung: Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka monitorů dle zadavatelem stanovené specifikace v rámci dílčí veřejné zakázky vč. dopravy na místa plnění určená zadavatelem (území České republiky) a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Dodání v 1-2/2027. Monitor 27", 27" s integrovanou kamerou, 24", 32" a 43".
Interne Kennung: N006/26/V00021907 Monitor k PC 2027
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001