See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: ZP/WR/D/41/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w latach 2026-2027.