653111-2026 - Ergebnis
Rumänien – Angiografie-Ausrüstung – FURNIZAREA, AMENAJAREA, INSTALAREA SI PUNEREA IN FUNCTIUNE DE ANGIOGRAFE SI ECHIPAMENTE ACCESORII
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZAREA, AMENAJAREA, INSTALAREA SI PUNEREA IN FUNCTIUNE DE ANGIOGRAFE SI ECHIPAMENTE ACCESORII
Beschreibung: • Furnizarea de angiografe si echipamente accesorii, inclusiv amenajare spatii, instalare si punere in functiune echipamente • LOT 1 - Furnizare, amenajare, instalare si punere in functiune angiograf monoplan cu montare pe tavan si accesorii, Laborator Cateterism Cardiac: valoare estimata 10.909.500,00 lei, fara TVA; • LOT 2 - Furnizare, amenajare, instalare si punere in functiune angiograf monoplan cu montare pe podea si accesorii, Sala Hibrida: valoare estimata 9.306.000,00 lei fara TVA;
Interne Kennung: 8615184_2025_PAAPD1574069
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111720 Angiografie-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Furnizare, amenajare, instalare si punere in functiune angiograf monoplan cu montare pe tavan si accesorii, Laborator Cateterism Cardiac
Beschreibung: - angiograf monoplan cu montare pe tavan si accesorii pentru Laboratorul de Cateterism; - amenajarea spatiilor in care vor fi instalate echipamentele medicale ce fac obiectul achizitiei, instalarea si punerea in functiune a acestora, inclusiv intocmirea documentatiei necesare pentru avizarea punerii in functiune, potrivit normelor CNCAN;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Furnizare, amenajare, instalare si punere in functiune angiograf monoplan cu montare pe podea si accesorii, Sala Hibrida
Beschreibung: - angiograf monoplan cu montare pe podea si accesorii pentru Sala Hibrida; - amenajarea spatiilor in care vor fi instalate echipamentele medicale ce fac obiectul achizitiei, instalarea si punerea in functiune a acestora, inclusiv intocmirea documentatiei necesare pentru avizarea punerii in functiune, potrivit normelor CNCAN;
Interne Kennung: 2