653124-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Beschilderung – Levering van Bebording voor Routebureau Veluwe
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Bebording voor Routebureau Veluwe
Beschreibung: Het betreft de Europese openbare procedure voor de levering van Bebording en kwaliteitsbewaking voor Routebureau Veluwe. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering van bebording voor de routenetwerken van de 21 Veluwse gemeenten. De maximale waarde van de raamovereenkomst betreft €600.000 (150% van €400.000). 18.000 borden in 4 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1