653125-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa komunalnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ulicy Żyznej w Płocku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa komunalnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ulicy Żyznej w Płocku
Beschreibung: „Budowa komunalnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ulicy Żyznej w Płocku” jest współfinansowane ze środków Funduszu Dopłat Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach ustawy z dnia 27 marca 2026 r. o finansowym wsparciu niektórych przedsięwzięć mieszkaniowych (Dz. U. 2026.511). Przedmiotem zamówienia w kolejności chronologicznej jest: 1) usunięcie drzew z terenu działki nr 3690/19, 2) przebudowa sieci ciepłowniczej do dnia 30.10.2026 r., polegająca w kolejności chronologicznej na: • budowie nowej sieci ciepłowniczej (bypass’a) na terenach dz. nr 3690/9, nr 3690/11 i nr 3690/19, • włączeniu nowej sieci ciepłowniczej (bypass’a) do istniejącej sieci na terenie dz. nr 3690/19, • demontażu z terenu dz. nr 3690/19 istniejącej sieci ciepłowniczej kolidującej z planowanym budynkiem, w uzgodnieniu z właścicielem infrastruktury, tj. „Fortum Power and Heat Polska” Sp. z o.o. 3) budowa komunalnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym na działce o nr ew. 3690/19 zlokalizowanej przy ulicy Żyznej w Płocku, 4) budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej na dz. nr 2902/1, 5) budowa przyłącza wodociągowego na dz. nr 293/229, 310/1 i 3690/12, 6) budowa przyłącza kanalizacji deszczowej na dz. nr 3690/19, 7) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie ww. budynku i oddanie Zamawiającemu zrealizowanego przedmiotu zamówienia w stanie nadającym się do bezpośredniej eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem. W budynku przewidziano:  58 mieszkań,  30 miejsc parkingowych w garażu podziemnym,  13 miejsc parkingowych w poziomie parteru budynku,  15 miejsc parkingowych naziemnych, w tym: 10 miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych,  5 miejsc postojowych dla rowerów w garażu podziemnym. Parametry techniczne budynku: Ilość kondygnacji nadziemnych: 4 Ilość kondygnacji podziemnych: 1 Długość budynku: 68,27 m Szerokość budynku: 13,40 m Wysokość budynku: 13,00 m Kubatura: 11 468,19 m3 Powierzchnia zabudowy: 1 106,40 m2 Powierzchnia użytkowa budynku: 4 985,89 m2 Powierzchnia użytkowa mieszkań: 2 649,26 m2 Powierzchnia garażu podziemnego: 1 100,10 m2 Ilość mieszkań: 58 Ilość lokali użytkowych: 0 a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest określony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 29 grudnia 2021 r. „w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego” (Dz. U. 2021.2454), które stanowią załączniki do SWZ: a) Projekt zagospodarowania terenu (TOM I), stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. b) Projekt budowa sieci ciepłowniczej (TOM IA), stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ, c) Projekt architektoniczno-budowlany komunalnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego (TOM II), stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ. d) Opinie, uzgodnienia, dokumenty, oświadczenia, informacja BIOZ (TOM III), stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ, e) Projekt techniczny – Architektura (TOM I), stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ. f) Projekt techniczny – Konstrukcja część opisowa (TOM II-A), stanowiący Załącznik nr 13 do SWZ, g) Projekt techniczny – Konstrukcja część rysunkowa (TOM II-B), stanowiący Załącznik nr 14 do SWZ, h) Projekt techniczny – Wewnętrzne instalacje sanitarne (TOM III-A), stanowiący Załącznik nr 15 do SWZ, i) Projekt techniczny – Zewnętrzne instalacje sanitarne (TOM III-B), stanowiący Załącznik nr 16 do SWZ, j) Projekt zagospodarowania terenu – Przyłącze wody, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej (TOM III-C), stanowiący Załącznik nr 17 do SWZ, k) Projekt techniczny – Instalacje elektryczne (TOM IV-A), stanowiący Załącznik nr 18 do SWZ, l) Projekt techniczny – Instalacje teletechniczne (TOM IV-B), stanowiący Załącznik nr 19 do SWZ, m) Projekt techniczny – Instalacje telekomunikacyjne zewnętrzne (TOM IV-C), stanowiący Załącznik nr 20 do SWZ, n) STWIOR instalacje elektryczne (TOM IV-D), stanowiąca Załącznik nr 21 do SWZ, o) STWIOR instalacje teletechniczne (TOM IV-E), stanowiąca Załącznik nr 22 do SWZ, p) Informacja BIOZ (TOM IV-F), stanowiąca Załącznik nr 23 do SWZ, q) Informacja BIOZ instalacje elektryczne (TOM IV-G), stanowiąca Załącznik nr 24 do SWZ, r) Informacja BIOZ instalacje teletechniczne (TOM IV-H), stanowiąca Załącznik nr 25 do SWZ, s) STWIOR roboty budowlane część 1 (TOM V-A), stanowiąca Załącznik nr 26 do SWZ, t) STWIOR roboty budowlane część 2 (TOM V-B), stanowiąca Załącznik nr 27 do SWZ, u) Opinia geotechniczna (TOM V-C), stanowiąca Załącznik nr 28 do SWZ. v) Przedmiar robót, stanowiący Załącznik nr 29 do SWZ w) Projektowane postanowienia umowy, stanowiącej Załącznik nr 30 do SWZ, x) Decyzja Prezydenta Miasta Płocka nr 145/2024 z dnia 21.06.2024 r. zatwierdzająca projekt zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno-budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę, stanowiąca Załącznik nr 31 do SWZ, y) Decyzja Prezydenta Miasta Płocka nr 256/24 z dnia 21.08.2024 r. stanowiąca Załącznik nr 32 do SWZ, z) Decyzja Prezydenta Miasta Płocka nr 303/24 z dnia 17.09.2024 r. stanowiąca Załącznik nr 33 do SWZ, aa) Oświadczenie o posiadanym prawie -Załącznik nr 34 do SWZ, bb) Decyzje Prezydenta Miasta Płocka zezwalające na usunięcie drzew stanowiące Załącznik nr 35 do SWZ, cc) Zarządzenie Nr 1313/2020 Prezydenta Miasta Płocka z dnia 18 lutego 2020 r, stanowiące Załącznik nr 36 do SWZ, dd) Warunki techniczne nr TT/5/1244/2026 z dnia 08.05.2026 r. Załącznik nr 37 do SWZ, ee) Warunki techniczne przyłączenia po korekcie nr PLO/WTP/F/2024/2028/k1 z dnia 01.03.2024 r. Załącznik nr 38 do SWZ, ff) Warunki techniczne znak WSK-II.7011.1.35.2023.EM z dnia 12.02.2024 r., stanowiące Załącznik nr 39 do SWZ,
Interne Kennung: NO 3/DTI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Budowa komunalnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ulicy Żyznej w Płocku”
Interne Kennung: NO3/DTI/2026