653168-2026 - Wettbewerb
Polen – Mehlwaren – D/57/12WOG/2026 - Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/57/12WOG/2026 - Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych
Beschreibung: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych. Postępowanie jest podzielone na 3 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15851000 Mehlwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych - Garnizon Toruń
Beschreibung: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych - Garnizon Toruń
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. a) Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie 300% zamówienia podstawowego określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; b) Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. c) Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. d) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych - Garnizon Inowrocław
Beschreibung: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych - Garnizon Inowrocław
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych - Popiołowa Droga
Beschreibung: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych - Popiołowa Droga