2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Wit- en bruingoed
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van Levering van en onderhoud aan huishoudelijk Wit- en Bruingoed De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012 (AW). De Aanbestedende dienst is de Staat der Nederlanden, Ministerie van Defensie. De aanbesteding wordt uitgevoerd door het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO). De opdracht betreft het op afroep leveren, installeren en incidenteel onderhouden van huishoudelijk wit- en bruingoed. Daarnaast valt ook het repareren van, het leveren van losse reserveonderdelen en het retournemen van het vervangen huishoudelijk wit- en bruingoed binnen de scope van de opdracht. Buiten scope valt professioneel wit- en bruingoed en professionele audiovisuele middelen. De opdracht dient uitgevoerd te worden bij alle Defensie locaties binnen het Europese deel van Nederland, inclusief de Waddeneilanden en Munster. Zie het Programma van Eisen in bijlage 1 van deze leidraad voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht. De opdracht moet worden uitgevoerd volgens de conceptovereenkomst zoals gevoegd bij deze leidraad als bijlage 2. Op de overeenkomst zijn uitsluitend de ARIV 2018 Defensie als algemene voorwaarden van toepassing. Zie bijlage 3. De toepasselijkheid van algemene (levering)voorwaarden van de inschrijver en derden is nadrukkelijk uitgesloten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Graag verwijzen we u naar de aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 42924740 Hochdruck-Reinigungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst treedt in werking op 1 februari 2026 voor de duur van vier jaar, met de optie, eenzijdig uit te oefenen door Koper, tot opzegging van de Raamovereenkomst aan het einde van het 2e contractjaar of het 3e contractjaar.