653209-2026 - Ergebnis
Polen – Audiovisuelle Geräte – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie modernizacji sprzętu audio-wideo w salach wykładowych i aulach Centrum Dydaktyki Wydziału FAiS UJ.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie modernizacji sprzętu audio-wideo w salach wykładowych i aulach Centrum Dydaktyki Wydziału FAiS UJ.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie modernizacji sprzętu audio-wideo w salach wykładowych i aulach Centrum Dydaktyki Wydziału FAiS UJ. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać dostarczony i realizowany w Centrum Dydaktyki Wydziału FAIS UJ, mieszczącego się pod adresem: ul. Prof. St. Łojasiewicza 11, 30-348 Kraków. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 437226-2026
Interne Kennung: 80.272.108.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32351300 Audiogerätezubehör
5. Los
Los: LOT-0001