See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gépjárművek bérlete, flottarendszerű üzemeltetése
Beschreibung: Ajánlatkérő flottaszolgáltatás keretében 2 db középkategóriás, személygépjárművet kíván bérelni, amelyek sem a futamidő alatt, sem azt követően nem kerülnek a tulajdonába. Ajánlattevő a megadott járműkategóriaként az előírt műszaki tartalomnak („Műszaki Specifikáció_Szakmai ajánlat_2025_EU” dokumentum) megfelelő, vagy annál az Ajánlatkérő számára kedvezőbb műszaki feltételekkel rendelkező járműtípust köteles megajánlani. A lehívott járművekre vonatkozó Egyedi Bérleti Szerződés időtartam 60 hónap. Gépjárművek várható éves futásteljesítménye: 25.000 km.
Vorherige Bekanntmachung: 216885-2026
Interne Kennung: EKR002512202025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A gépjárművek műszaki előírásai Általános előírások Ajánlatkérő 2 db középkategóriás,maximum 1 éves, maximum 2000km, azonos gyártmányú gépjárművet kíván tartós bérletbe venni 60 hónapra. Műszaki igény: Szállítható személyek száma: 5 fő Hosszúság: min. 4300 mm Magasság: min. 1440 mm Tengelytáv: min. 2500 mm Szélesség: min. 1790 mm Üzemanyag: benzin Hengerürtartalom min 1200 ccm Teljesítmény: min. 120LE Csomagtér: min. 400 liter, Kivitel: kombi Környezetvédelmi osztály: Euro 6 A kategóriába tartozó gépjárművek részletes műszaki előírásait a kiadott Excel táblázat tartalmazza. (Műszaki Specifikáció_Szakmai ajánlat_2025_EU) Csak olyan járműveket lehet megajánlani, amely környezetvédelmi besorolása szerint a lehíváskor (illetőleg az üzembe helyezéskor) a mindenkor hatályos magyar jogszabályok szerint korlátozásmentesen üzemeltethető és forgalomba helyezhető. Ajánlattevő a szerződés hatálya alatt biztosítja a bérbe adott gépjárművekhez az alábbiakban meghatározott szolgáltatásokat. A szolgáltatásokat részletesen a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet tartalmazza. A) Gépjármű megrendelés, forgalomba helyezés és átadás bonyolítása B) Gépjármű tartós bérletbe adása C) Biztosítás ügyintézése, díjfizetés a biztosítótársaság felé D) Káresemények biztosítási ügyintézése E) Téli-nyári gumicserék szervezése, gumiabroncsok karbantartása, javítása F) Karbantartás, javításszolgáltatás G) Csereautó biztosítása H) Assistance-szolgáltatás I) Adó, illeték- és díjfizetés Az eljárást megindító felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)-(4) bekezdése szerint a megnevezés mellett minden esetben hozzá értendő a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés. Az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűség alatt Ajánlatkérő a műszaki leírásban felsorolt paraméterek megfelelőségét érti, azaz a felsorolt paraméterek esetén legalább ugyanaz, vagy jobb legyen az ajánlattevő által megajánlott termék(ek) szerinti paraméter.
Interne Kennung: EKR002512202025/1