See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika osnovnih škola
Beschreibung: Predmet nabave je poseban prijevoz učenika osnovnih škola kojima je Varaždinska županija osnivač.
Interne Kennung: 02/15-2025/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Varaždin
Beschreibung: Predmet nabave je poseban prijevoz učenika osnovnih škola i po linijama prijevoza iskazanim u tehničkim specifikacijama/troškovniku za Grupu 1. predmeta nabave.
Interne Kennung: 02/15-2025/03-1
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3. Novi Marof
Beschreibung: Predmet nabave je poseban prijevoz učenika osnovnih škola i po linijama prijevoza iskazanim u tehničkim specifikacijama/troškovniku za Grupu 3. predmeta nabave.
Interne Kennung: 02/15-2025/03-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4. Ludbreg
Beschreibung: Predmet nabave je poseban prijevoz učenika osnovnih škola i po linijama prijevoza iskazanim u tehničkim specifikacijama/troškovniku za Grupu 4. predmeta nabave.
Interne Kennung: 02/15-2025/03-4