653251-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Software-Konfiguration – “Dezvoltare, testare și pilotare platformă integrată de e-guvernare” în cadrul proiectului “PLATFORMĂ INTEGRATĂ E-GUVERNARE LA NIVELUL UAT ORAȘUL VICTORIA ȘI UAT COMUNA DRĂGUȘ”, cod proiect 336461
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Dezvoltare, testare și pilotare platformă integrată de e-guvernare” în cadrul proiectului “PLATFORMĂ INTEGRATĂ E-GUVERNARE LA NIVELUL UAT ORAȘUL VICTORIA ȘI UAT COMUNA DRĂGUȘ”, cod proiect 336461
Beschreibung: Obiectul contractului constă în prestarea de servicii de “Dezvoltare, testare și pilotare platformă integrată de e-guvernare” în cadrul proiectului “PLATFORMĂ INTEGRATĂ E-GUVERNARE LA NIVELUL UAT ORAȘUL VICTORIA ȘI UAT COMUNA DRĂGUȘ”, cod proiect 336461, implementat de UAT ORAȘUL VICTORIA în parteneriat cu UAT COMUNA DRĂGUȘ în baza Contractului de finanțare Nr. nr. 651/11.03.2026, încheiat în cadrul Programului Regiunea CENTRU, PRIORITATEA 2 O REGIUNE DIGITALĂ, Acțiunea 1 Comunități digitale pentru o regiune inteligentă, Intervenția 2.1.1 Comunități digitale pentru o regiune inteligentă - soluții digitale, OS. 1.2 Valorificarea avantajelor digitalizării, în beneficiul cetățenilor, al companiilor, al organizațiilor de cercetare și al autorităților publice.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke, 30237200 Computerzubehör, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48821000 Netzwerkserver, 72212211 Entwicklung von Software für den Plattformenverbund, 72228000 Beratung im Bereich Hardware-Integration, 80530000 Berufsausbildung
653251-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72265000 Software configuration services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Additional classification (cpv): 30233132 Hard-disk drives, 30237200 Computer accessories, 31154000 Uninterruptible power supplies, 48000000 Software package and information systems, 48821000 Network servers, 72212211 Platform interconnectivity software development services, 72228000 Hardware integration consultancy services, 80530000 Vocational training services