2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-6087 Radom oraz K-6017 Sochaczew administrowanych przez 42. BLSz w Radomiu w 2026 i 2027 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa paliwa gazowego ziemnego wysokometanowego o symbolu E do kompleksu wojskowego K-6087 Radom oraz K-6017 Sochaczew administrowanych przez 42. BLSz w Radomiu w 2026 i 2027 roku 2. Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 09123000-7 Gaz ziemny. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: 1) Część I: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do przyłączy gazowych w m. Radom Dotyczy czterech punktów poboru: - Punkt poboru pierwszy - KUCHNIA ŻOŁNIERSKA - Punkt poboru drugi – KASYNO - Punkt poboru trzeci - BIURO PRZEPUSTEK - Punkt poboru czwarty - KANCELARIA PARAFIALNA 2) Część II: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do przyłączy gazowych w m. Sochaczew - Punkt poboru pierwszy - STREFA B - Punkt poboru drugi - STREFA C – LAKIERNIA - Punkt poboru trzeci - STREFA D 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. 5. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 1 do SWZ i umowy.
Interne Kennung: 30/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do przyłączy gazowych w m. Radom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części I jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do przyłączy gazowych w m. Radom, tj. Punkt poboru pierwszy – Kuchnia Żołnierska, Punkt poboru drugi – Kasyno, Punkt poboru trzeci – Biuro przepustek, Punkt poboru czwarty – Kancelaria Parafialna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Istotne postanowienia umowy stanową również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do przyłączy gazowych w m. Sochaczew.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do przyłączy gazowych w m. Sochaczew, tj.: punktu poboru pierwszy – STREFA B, punktu poboru drugi – STREFA C – LAKIERNA, punktu poboru trzeci – STREFA D. 2. Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 09123000-7 Gaz ziemny. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. 4. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w załączniku nr 1 do SWZ i umowy.
Interne Kennung: Część II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp (dotyczy II części postępowania w 2026 roku): 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu dostawy paliwa gazowego w 2026 r. w części II zamówienia, maksymalnie do ilości określonych w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ) oraz w przypadku wyczerpania kwoty maksymalnej umowy, przeznaczonej na zrealizowanie zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w 2026 r. w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy. 5) Ceny jednostkowe paliwa gazowego dostarczanego w ramach prawa opcji będą identyczne jak zamówienia podstawowego, określone w formularzu ofertowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ). 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem. 7) Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 8) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.