653283-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Versicherungen – AANKONDIGING VAN VRIJWILLIGE TRANSPARANTIE VOORAF – Ten behoeven van ERD WGA Verzekering (deels verzekerd)
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAANKONDIGING VAN VRIJWILLIGE TRANSPARANTIE VOORAF – Ten behoeven van ERD WGA Verzekering (deels verzekerd)
BeschreibungStichting Flores Onderwijs Arnhem heeft het voornemen om met leverancier Acture Verzekeringen B.V. een onderhandelingsprocedure op te starten met doel een overeenkomst te realiseren voor de ERD WGA Verzekering (deels verzekerd). Flores Onderwijs wenst middels deze publicatie te voldoen aan het transparantiebeginsel voortvloeiende uit de aanbestedingswet door het voornemen vooraf aan te kondigen. De opdracht zal een looptijd hebben van 24 maanden met een geraamde waarde van ca € 450.000,-
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Titel1
BeschreibungNaar het voorlopige oordeel van Flores onderwijs zijn er geen andere partijen dan Acture verzekeringen B.V. die de gewenste technische karakteristieken van de beoogde maatwerk oplossing en daarbij horende dienstverlening kunnen leveren. Dit is middels een marktonderzoek geverifieert bij verschillende WGA verzekeringsaanbieders. Daardoor zal het voor een marktpartij niet mogelijk zijn een concurrerende aanbieding te doen gezien de unieke vraag waardoor een aanbesteding zinloos zal zijn. Flores onderwijs wenst middels deze publicatie te voldoen aan het transparantiebeginsel voortvloeiende uit de aanbestedingswet door het voornemen vooraf aan te kondigen. Naar het voorlopige oordeel van Flores onderwijs zijn er geen andere partijen dan Acture verzekeringen B.V. die de gewenste technische karakteristieken van de beoogde maatwerk oplossing en daarbij horende dienstverlening kunnen leveren. Dit is middels een marktonderzoek geverifieert bij verschillende WGA verzekeringsaanbieders. Daardoor zal het voor een marktpartij niet mogelijk zijn een concurrerende aanbieding te doen gezien de unieke vraag waardoor een aanbesteding zinloos zal zijn. Flores onderwijs wenst middels deze publicatie te voldoen aan het transparantiebeginsel voortvloeiende uit de aanbestedingswet door het voornemen vooraf aan te kondigen.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen