2. Verfahren
Verfahren
Titel: Payrolldiensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Opdrachtnemer waarmee een Overeenkomst wordt gesloten voor payrolldiensten zoals verwoord in artikel 2.5 en die aansluit bij het Programma van Eisen en Wensen van dit Aanbestedingsdocument. De Aanbestedende dienst wenst met voornoemde Overeenkomst de flexibiliteit van arbeidsrelaties, zowel voor inlener als ingeleende, juridisch, administratief en duurzaam te borgen Om een inzicht te geven in de omvang van de uit te voeren diensten door Opdrachtnemer is onderstaand opgenomen het aantal payrollers in de jaren 2023, 2024 en 2025. Tevens worden de globale jaarlijkse kosten voor inhuur op payroll aangegeven. In 2023 waren er ca 12 payrollers (ca. 7 fte) werkzaam. In 2024 waren er ca. 10 payrollers (ca. 6 fte) werkzaam. In 2025 zijn er ca. 14 payrollers (ca. 7 fte) werkzaam Een beperkt aantal (5) van deze contracten loopt door tot 2026. De payrollers hebben een contract met ABP-pensioen. De Aanbestedende dienst heeft in 2023 en 2024 op jaarbasis voor een bedrag van ongeveer € 380.000 excl. BTW op payrollbasis ingehuurd.
Interne Kennung: 2025/0134
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding is niet verder onderverdeeld in percelen. De motivatie hiertoe is gelegen in het feit dat de omvang in soort van de te leveren dienst slechts uit één soort dienst bestaat. Alle bijbehorende componenten wordt door de Aanbestedende dienst als gewenst, logisch en onlosmakelijk onderdeel van de opdracht beschouwd. Zie hoofdstuk 2.5 Aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1