2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka diskových polí pro Plzeňský kraj
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka diskových polí, jejich implementace a záruční servis dle specifikace obsažené v Technické dokumentaci (příloha č. 1 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: P25V00000407
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené zadávací řízení (§ 56 zákona o zadávání veřejných zakázek) nadlimitní režim (§ 73 zákona o zadávání veřejných zakázek)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001