2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Majdan Królewski
Beschreibung: W ramach niniejszego zamówienia w okresie od 01.01.2027 roku do 31.12.2028 roku Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania: 1) Odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych oraz z PSZOK : 1) Odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych, o których mowa w ust. 1, zwanych dalej „nieruchomościami zamieszkanymi”, oraz z PSZOK jak na-stępuje: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod odpadu 200301) - szacunkowa ilość 1350,0 Mg; b) opakowania z papieru i tektury, papier i tektura (kod odpadu 150101, 200101) – szacunkowa ilość 50,0 Mg; c) opakowania z tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne (kod odpadu 150102, 200139), d) opakowania z metali, metale (kod odpadu 150104, 200140), e) opakowania wielomateriałowe, zmieszane odpady opakowaniowe (kod odpadu 150105, 150106), - łącznie szacunkowa ilość odpadów wymienionych w puntach: c), d) i e) 260,0 Mg; f) opakowania ze szkła, szkło (kod odpadu 150107, 200102) - szacunkowa ilość 340,0 Mg; g) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne – (kod odpadu 200135*, 200136, 200121*, 200123*) - szacunkowa ilość 26,00 Mg; h) zużyte opony (kod odpadu 160103) - szacunkowa ilość 108,0 Mg; i) odpady wielkogabarytowe (kod odpadu 200307) - szacunkowa ilość 230,0 Mg; j) odpady ulegające biodegradacji, bioodpady (kod odpadu 200108, 200201) - szacunkowa ilość 4,0 Mg; k) drobne odpady budowlane i rozbiórkowe (kod odpadu 170101, 170102, 170103, 170604, 170904, 170107 ) - szacunkowa ilość 50,0 Mg; l) popiół z gospodarstw domowych (kod odpadu 200199) - szacunkowa ilość 0,2 Mg; ł) baterie i akumulatory (kod odpadu 200133*, 200134) - szacunkowa ilość 0,1 Mg; m) odpady niebezpieczne, chemikalia (kod odpadów 200113*, 200127*, 200128, 200129*, 200119*, 150110*) - szacunkowa ilość 2,6 Mg; n) przeterminowane leki (kod odpadu 200132); o) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - łącznie szacunkowa ilość odpadów wymienionych w punktach: n) i o) 0,1 Mg; p) odzież i tekstylia (kod odpadu 200110, 200111) - szacunkowa ilość 30,0 Mg. Odpady wymienione powyżej w lit. a) należy odbierać tylko z nieruchomości zamieszkanych. Odpady wymienione powyżej w lit.: b), c), d), e), f), g), h), i) oraz j) należy odbierać z nieruchomości zamieszkanych i z PSZOK. Odpady wymienione powyżej w lit.: k), l), ł), m), n), o) oraz p) należy odbierać z PSZOK. Podane powyżej ilości odpadów należy traktować jako szacunkowe . Zamawiający zastrzega, że ustalone powyższe ilości szacunkowe odpadów mogą ulec zmianie stosowanie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, uwzględniając rzeczywistą ilość wytworzonych odpa-dów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych położonych na terenie Gminy Majdan Królewski oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wznowienia: NIE Opcje: NIE