2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie dla zestawu narzędzi UB Partner XBRL Toolkit
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wsparcia producenta dla Oprogramowania na standardowo oferowany przez producenta okres 36 miesięcy od momentu zakończenia aktualnego okresu tego wsparcia, tj. od 6.12.2026 r. do 5.12.2029 r. 2.Szczegółowy zakres usług zapewnionych przez Wykonawcę w ramach przedmiotu umowy został opisany w § 4 projektu umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.40.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001