See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationele leasing van elektrische stadswagens
Beschreibung: Deze aanneming heeft tot doel het leasen over een periode van vijf jaar per wagen, met het volledig onderhoud inbegrepen, van meerdere elektrische voertuigen voor onze thuisverpleging Viva+ en voor een nieuw directielid.
Interne Kennung: PPP17N-261/5034/2025261
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kleine compacte elektrische stadswagen voor thuisverpleging
Beschreibung: Kleine compacte elektrische stadswagen voor thuisverpleging
Interne Kennung: 2025261 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: Elektrische stadswagen voor directie
Beschreibung: Elektrische stadswagen voor directie
Interne Kennung: 2025261_2