653342-2026 - Ergebnis
Slowakei – Elektrochirurgieanlage – Zabezpečenie elektrokoagulačných inštrumentov pre VOU a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie elektrokoagulačných inštrumentov pre VOU a.s.
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie elektrokoagulačných chirurgických inštrumentov LigaSure, ktoré sú plne funkčné a vhodné na použitie s elektrochirurgickými generátormi Covidien, koagulačných nožníc s adaptívnou tkanivovou technológiou, ktoré sú plne funkčné a vhodné na použitie s generátorom GEN11 a inštrumentov s pokročilou bipolárnou technológiou, ktoré sú plne funkčné a vhodné na použitie s prístrojom OLYMPUS ESG 400. Množstvo a druh elektrokoagulačných inštrumentov, ktorý je stanovený v tomto verejnom obstarávaní je predpokladaný na obdobie 24 mesiacov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky, tvorí samostatnú časť C. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: VOU-2026/12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Elektrokoagulačné inštrumenty s bipolárnou technológiou
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie elektrokoagulačných chirurgických inštrumentov s pokročilou bipolárnou technológiou, ktoré sú plne funkčné a vhodné na použitie s prístrojom OLYMPUS ESG 400. Množstvo a druh elektrokoagulačných inštrumentov, ktorý je stanovený v tomto verejnom obstarávaní je predpokladaný na obdobie 24 mesiacov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky, tvorí samostatnú časť C. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: VOU-2026/12/časť II.