653349-2026 - Ergebnis
Polen – Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels – „Usługa organizacji i przeprowadzenia zagranicznego wyjazdu studyjnego do Argentyny (Buenos Aires) dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego, działających w obszarze Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji „Elektrotechnika i przemysł maszynowy”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa organizacji i przeprowadzenia zagranicznego wyjazdu studyjnego do Argentyny (Buenos Aires) dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego, działających w obszarze Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji „Elektrotechnika i przemysł maszynowy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie zagranicznego wyjazdu studyjnego do Argentyny (Buenos Aires) dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego,działających w obszarze Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji „Elektrotechnika i przemysł maszynowy”. w ramach projektu „GoExport Małopolska”. Zamówienie obejmuje kompleksową obsługę logistyczną i merytoryczną wyjazdu, w szczególności: transport lotniczy uczestników, transport lokalny na miejscu realizacji wizyty, zakwaterowanie, wyżywienie uczestników, ubezpieczenie uczestników, zapewnienie koordynatora/pilota wyjazdu, organizację wizyt studyjnych w instytucjach, przedsiębiorstwach i organizacjach branżowych związanych z sektorem „Elektrotechnika i przemysł maszynowy”, organizację spotkań branżowych i networkingowych, zapewnienie obsługi merytorycznej i organizacyjnej wizyty, zapewnienie usługi tłumaczeniowej podczas spotkań i wizyt, przygotowanie i realizację spotkań B2B z podmiotami zagranicznymi działającymi w obszarze Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji, w szczególności w sektorze elektrotechniki i przemysłu maszynowego, przygotowanie merytoryczne wizyty, w tym identyfikację potencjalnych partnerów biznesowych i instytucjonalnych, inne usługi niezbędne do prawidłowej i kompleksowej realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. UWAGA! W przypadku gdy sytuacja polityczna lub epidemiczna w kraju lub w kraju/mieście docelowym wyjazdu lub w krajach międzylądowań uniemożliwia bezpieczny pobyt, Zamawiający będzie posiadał uprawnienie do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 5) uPzp lub odstąpienia od umowy na podstawie art. 456 ust. 1 pkt 1 uPzp. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 405545-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie zagranicznego wyjazdu studyjnego do Argentyny (Buenos Aires) dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego, działających w obszarze Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji „Elektrotechnika i przemysł maszynowy”. w ramach projektu „GoExport Małopolska”. Zamówienie obejmuje kompleksową obsługę logistyczną i merytoryczną wyjazdu, w szczególności: transport lotniczy uczestników, transport lokalny na miejscu realizacji wizyty, zakwaterowanie, wyżywienie uczestników, ubezpieczenie uczestników, zapewnienie koordynatora/pilota wyjazdu, organizację wizyt studyjnych w instytucjach, przedsiębiorstwach i organizacjach branżowych związanych z sektorem „Elektrotechnika i przemysł maszynowy”, organizację spotkań branżowych i networkingowych, zapewnienie obsługi merytorycznej i organizacyjnej wizyty, zapewnienie usługi tłumaczeniowej podczas spotkań i wizyt, przygotowanie i realizację spotkań B2B z podmiotami zagranicznymi działającymi w obszarze Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji, w szczególności w sektorze elektrotechniki i przemysłu maszynowego, przygotowanie merytoryczne wizyty, w tym identyfikację potencjalnych partnerów biznesowych i instytucjonalnych, inne usługi niezbędne do prawidłowej i kompleksowej realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. UWAGA! W przypadku gdy sytuacja polityczna lub epidemiczna w kraju lub w kraju/mieście docelowym wyjazdu lub w krajach międzylądowań uniemożliwia bezpieczny pobyt, Zamawiający będzie posiadał uprawnienie do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 5) uPzp lub odstąpienia od umowy na podstawie art. 456 ust. 1 pkt 1 uPzp. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ARMZ.271.4.2026