See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE REPARARE A AUTOVEHICULELOR DIN CADRUL SAJ IALOMITA
Beschreibung: Efectuarea de interventii în termen, constând în repararea autovehiculelor din dotarea S.A.J. Ialomita, precum si mentinereafunctionalitatii parcului auto, în scopul asigurării conditiilor optime pentru desfasurarea activitătii institutiei, conform cerintelor caietului de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 15-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 20 Valoarea estimata fara TVA a celui mai mare contract subsecvent care urmeaza a se atribui in baza contractului acordului cadru este 640.012,00 lei
Interne Kennung: 3438
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Efectuarea de interventii în termen, constând în repararea autovehiculelor din dotarea S.A.J. Ialomita, precum si mentinerea functionalitatii parcului auto, în scopul asigurării conditiilor optime pentru desfasurarea activitătii institutiei, conform cerintelor caietului de sarcini. Valoarea estimata fara TVA a celui mai mare contract subsecvent care urmeaza a se atribui in baza contractului acordului cadru este 640.012,00 lei
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 71631200 Technische Kontrolle von Kraftfahrzeugen