2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking Broker dienstverlening
Beschreibung: Door de vroegtijdige ontbinding van de raamovereenkomst voor Broker dienstverlening, is de directe behoefte ontstaan voor het contracteren van van een tijdelijke opdrachtnemer. Het betreft hier een tijdelijke raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor Brokerdienstverlening die zorg draagt voor alle flexibele externe inhuur zoals: zzp, uitzenden, detacheren en zeer sporadisch payroll. Deze raamovereenkomst is tot stand gekomen na het doorlopen van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking, zoals genoemd in artikel 32 lid 2 sub c Richtlijn 2014/24 en artikel 2.32 lid 1 sub c Aanbestedingswet 2012.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aankondiging van gegunde opdracht betreft het resultaat van het doorlopen van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking, zoals genoemd in artikel 32 lid 2 sub c Richtlijn 2014/24 en artikel 2.32 lid 1 sub c Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000