2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stadsbegrazing
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. De begrazing door schapen; b. Het vervoeren van de schapen; c. Het hoeden van de schapen; d. het uitzetten van hekwerken als aanvulling op het hoeden; e. Het ruimen van zwerfvuil binnen de aangewezen gebieden; f. Het toepassen van verkeersmaatregelen; g. Het incidenteel begrazen van locaties met de grote berenklauw. h. Het uitmaaien van onbereikbare hoeken; i. Activiteiten in het kader van de Wet natuurbescherming.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000