See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud elektrische personenbussen en bedrijfswagens
Beschreibung: De VRFGV wenst het huidige wagenpark te vervangen en daarmee te verduurzamen en te standaardiseren. Deze aanbesteding heeft betrekking op de levering en het onderhoud van elektrische personenbussen en bedrijfswagens welke geen repressieve taak hebben en voornamelijk worden ingezet voor het vervoer van personen. Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving van de Opdracht Betreft de Levering en Onderhoud van in totaal 36 elektrische voertuigen. De verdeling van de 36 voertuigen is 28 personenbussen (Perceel 1), 4 bestelbussen (Perceel 2) en 4 bestelauto's (Perceel 3). Al deze voertuigen zitten in het N-segment. De VRFGV behoudt zich het recht voor om tijdens de looptijd van de Overeenkomst inzake de koop- en levering tot een maximum van 2 elektrische personenbussen extra te kopen. Deze extra personenbussen dienen door de Leverancier te worden geleverd en onderhouden conform de voorwaarden die zijn opgenomen in de Overeenkomsten. Daarnaast wordt er een diesel bestel bus in het N-segment gekocht. Voor de levering en het onderhoud van deze dieselbus maakt de VRFGV gebruik van de zogeheten 'percelenregeling'
Interne Kennung: VRFGV0046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering en onderhoud van elektrische personenbussen in het N-segment
Beschreibung: Levering en onderhoud van elektrische personenbussen in het N-segment Inschrijvers kunnen uitsluitend een inschrijving uitbrengen voor de Percelen 1,2 en 3 van onderhavige aanbesteding. Voor Perceel 4 maakt de VRFGV gebruik van de zogeheten 'percelenregeling' Betreft de levering en het onderhoud van 28 elektrische personenbussen in het N-segment. De VRFGV behoudt zich het recht voor om tijdens de looptijd van de Overeenkomst inzake de koop- en levering tot een maximum van 2 elektrische personenbussen extra te kopen. Deze extra personenbussen dienen door de Leverancier te worden geleverd en onderhouden conform de voorwaarden die zijn opgenomen in de Overeenkomsten.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De VRFGV behoudt zich het recht voor om tijdens de looptijd van de Overeenkomst inzake de koop- en levering tot een maximum van 2 elektrische personenbussen (1 per veiligheidsregio*) extra te kopen. Deze extra personenbussen dienen door de Leverancier te worden geleverd en onderhouden conform de voorwaarden die zijn opgenomen in de Overeenkomsten. *De VRFGV behoudt zich het recht om de aantallen die afzonderlijk voor de VRF en VRGV zijn genoemd aan elkaar over te dragen.
Los: LOT-0002
Titel: Levering en onderhoud van elektrische bestelbussen in het N-segment
Beschreibung: Levering en onderhoud van elektrische bestelbussen in het N-segment. Inschrijvers kunnen uitsluitend een Inschrijving uitbrengen voor de Percelen 1,2 en 3 van onderhavige aanbesteding. Voor Perceel 4 maakt de VRFGV gebruik van de zogeheten 'percelenregeling'. Betreft de levering en het onderhoud van 4 elektrische bestelbussen in het N-segment.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Levering en onderhoud elektrische bestelauto's in het N-segment
Beschreibung: Levering en onderhoud van elektrische bestelauto's in het N-segment. Inschrijvers kunnen uitsluitend een Inschrijving uitbrengen voor de Percelen 1,2 en 3 van onderhavige aanbesteding. Voor Perceel 4 maakt de VRFGV gebruik van de zogeheten 'percelenregeling'.
Interne Kennung: 3