653426-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Transport von Haushaltsabfällen – Likvidace odpadu a poradenství v oblasti odpadového hospodaření pro DS Mitrov, Domov Kamélie, DS Velké Meziříčí - 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Likvidace odpadu a poradenství v oblasti odpadového hospodaření pro DS Mitrov, Domov Kamélie, DS Velké Meziříčí - 2
Beschreibung: Vysočina Service, příspěvková organizace, jako centrální zadavatel pořizuje v rámci tohoto zadávacího řízení služby likvidace odpadu dle specifikace a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci a dále související poradenství v oblasti odpadového hospodářství ve smyslu zákona č. 541/2020 Sb., zákon o odpadech, ve znění pozdějších předpisů. Veřejná zakázka je zadávána pro následující pověřující zadavatele, příspěvkové organizace Kraje Vysočina působící v oblasti poskytování pobytových sociálních služeb, a to: • Domov Kamélie Křižanov, příspěvková organizace, Zámek 1, 594 51 Křižanov, IČ: 71184473, • Domov pro seniory Mitrov, příspěvková organizace, Mitrov 1, 592 53 Strážek, IČ: 71184449, a • Domov pro seniory Velké Meziříčí, příspěvková organizace, Zdenky Vorlové 2160, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 71184465. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření tří samostatných smluv s vybraným dodavatelem na poskytování služeb svozu a likvidace odpadu, jakož i příslušného poradenství mezi vybraným dodavatelem a pověřujícími zadavateli, výše uvedenými organizacemi.
Interne Kennung: P26V00000644
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 71800000 Beratung in den Bereichen Wasserversorgung und Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změny závazku - viz příloha č. 4 zadávací dokumentace