2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZABEZPEČENIE UPRATOVANIA V OBJEKTOCH SP, A.S. VRÁTANE PRANIA A PREZLIEKANIA BIELIZNE VO VYBRANÝCH OBJEKTOCH NA OBDOBIE 2026 AŽ 2030
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služby upratovania v objektoch Slovenskej pošty, a. s., v zmysle stanovených štandardov objednávateľa vrátane prania a prezliekania bielizne v ubytovacích a rekreačných zariadeniach Slovenskej pošty, dezinfekcie vnútorných a prislúchajúcich priestorov. a dodávky hygienického a sanitárneho materiálu vo vybraných objektoch
Interne Kennung: 02/VS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33711900 Seife, 39224310 Klosettbürsten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Neuplatňuje sa.