653491-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – „Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest:„Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej” 2. Zakres zamówienia opisany został szczegółowo w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungDZP.UR.261.312.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung„Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej” Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung„Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej”