See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadgradnja laboratorijskega informacijskega sistema za patologijo in citopatologijo - LABEX z vzdrževanjem
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nadgradnja laboratorijskega informacijskega sistema za patologijo in citopatologijo - LABEX z vzdrževanjem.
Interne Kennung: JN-0041/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 555045