2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a vybudování odborných učeben v Gymnáziu a Krajském vzdělávacím centru Sokolov – vybavení učeben II.
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a montáž laboratorního a kancelářského vybavení učeben v rámci projektu Modernizace a vybudování odborných učeben v Gymnáziu a Krajském vzdělávacím centru Sokolov vycházející z potřeby inovovat zastaralé a opotřebené vybavení a zařízení laboratoří pro výuku v souladu s požadavky školního vzdělávacího plánu zaváděním nových metod do výuky v souladu s výhledem na příštích deset, dvacet a více let.
Interne Kennung: P25V00000451
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39130000 Büromöbel, 39160000 Schulmöbel, 39181000 Labortische, 39162000 Lehrmaterial, 39151200 Werkbänke, 39151000 Diverse Möbel, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30231320 Tastbildschirme, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39151000 Diverse Möbel, 39130000 Büromöbel, 39180000 Labormöbel, 39181000 Labortische, 72268000 Bereitstellung von Software, 39151200 Werkbänke, 39160000 Schulmöbel, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30231320 Tastbildschirme