See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i realizacja modernizacji istniejącej ciepłowni „Zatorze” poprzez budowę układu wysokosprawnej kogeneracji dla zadania pn. „Budowa źródła wysokosprawnej kogeneracji na biomasę o mocy 2,4 MWe i 10 MWt w Lesznie / MPEC w Lesznie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) Zadanie inwestycyjne będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” i oznacza inwestycję obejmującą zaprojektowanie, dostawy, budowę i uruchomienie elektrociepłowni w technologii wysokosprawnej kogeneracji w oparciu o kocioł parowy biomasowy o mocy znamionowej min. 10 MWt na paliwo w postaci zrębki drzewnej i generator synchroniczny o mocy min. 2,4 MWe (współczynnik PES ≥ 10, sprawność zespołu min. 86%), która to instalacja będzie współpracować z istniejącymi źródłami ciepła ciepłowni „Zatorze” oraz miejskim systemem ciepłowniczym i elektroenergetycznym, będzie stanowiła samodzielny, kompletny system, mogący pracować jako jedyne źródło ciepła, przy całkowitym postoju części węglowej i układu kogeneracji gazowej, jak również wspólnie z istniejącymi kotłami węglowymi i kogeneracją gazową. Zakres inwestycji obejmuje demontaż i rozbiórkę obiektów istniejących w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji, oraz przebudowę/adaptację obiektów istniejących w niezbędnym zakresie. b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres rzeczowy zadania polegającego na zaprojektowaniu i wybudowaniu kompletnej elektrociepłowni biomasowej oraz wymagane parametry techniczne i jakościowe dla urządzeń i instalacji zawarto w SWZ wraz załącznikami (w tym w PFU i warunkach umowy). c) Zakres inwestycji obejmuje: a. Kompleksowe usługi projektowe wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, b. demontaż i rozbiórkę obiektów istniejących w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji, c. budowę i przebudowę/adaptację obiektów istniejących w zakresie niezbędnym do realizacji przedmiotu zamówienia; d. budowę nowych obiektów na potrzeby elektrociepłowni biomasowej; e. budowę i przebudowę infrastruktury zewnętrznej; f. dostawy, usługi i roboty budowlane, g. próby i uruchomienia przekazanie do eksploatacji elektrociepłowni biomasowej; h. uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przedmiotu zamówienia; i. udzielenie gwarancji jakości wraz z realizacją przeglądów gwarancyjnych w tym okresie; j. wszystkie pozostałe czynności i działania niezbędne do należytego wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z warunkami i wymaganiami zawartymi w SWZ wraz załącznikami, obowiązującymi regulacjami prawnymi, decyzjami administracyjnymi i najlepszą wiedzą techniczną. d) Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z umową, wiedzą specjalistyczną i sztuką budowlaną, SWZ, oraz zgodnie z wszystkimi wymaganiami prawa obowiązującymi na dzień przekazania przedmiotu umowy Zamawiającemu. Zakres oferty musi obejmować wykonanie wszelkich robót i zobowiązań, które są niezbędne do tego, aby przedmiot umowy gwarantował osiągnięcie wymaganego celu, zapewniając parametry, na poziomie nie gorszym niż zdefiniowane w SWZ wraz z załącznikami i ofercie Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 297978-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) Zadanie inwestycyjne będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” i oznacza inwestycję obejmującą zaprojektowanie, dostawy, budowę i uruchomienie elektrociepłowni w technologii wysokosprawnej kogeneracji w oparciu o kocioł parowy biomasowy o mocy znamionowej min. 10 MWt na paliwo w postaci zrębki drzewnej i generator synchroniczny o mocy min. 2,4 MWe (współczynnik PES ≥ 10, sprawność zespołu min. 86%), która to instalacja będzie współpracować z istniejącymi źródłami ciepła ciepłowni „Zatorze” oraz miejskim systemem ciepłowniczym i elektroenergetycznym, będzie stanowiła samodzielny, kompletny system, mogący pracować jako jedyne źródło ciepła, przy całkowitym postoju części węglowej i układu kogeneracji gazowej, jak również wspólnie z istniejącymi kotłami węglowymi i kogeneracją gazową. Zakres inwestycji obejmuje demontaż i rozbiórkę obiektów istniejących w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji, oraz przebudowę/adaptację obiektów istniejących w niezbędnym zakresie. b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres rzeczowy zadania polegającego na zaprojektowaniu i wybudowaniu kompletnej elektrociepłowni biomasowej oraz wymagane parametry techniczne i jakościowe dla urządzeń i instalacji zawarto w SWZ wraz załącznikami (w tym w PFU i warunkach umowy). c) Zakres inwestycji obejmuje: a. Kompleksowe usługi projektowe wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, b. demontaż i rozbiórkę obiektów istniejących w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji, c. budowę i przebudowę/adaptację obiektów istniejących w zakresie niezbędnym do realizacji przedmiotu zamówienia; d. budowę nowych obiektów na potrzeby elektrociepłowni biomasowej; e. budowę i przebudowę infrastruktury zewnętrznej; f. dostawy, usługi i roboty budowlane, g. próby i uruchomienia przekazanie do eksploatacji elektrociepłowni biomasowej; h. uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przedmiotu zamówienia; i. udzielenie gwarancji jakości wraz z realizacją przeglądów gwarancyjnych w tym okresie; j. wszystkie pozostałe czynności i działania niezbędne do należytego wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z warunkami i wymaganiami zawartymi w SWZ wraz załącznikami, obowiązującymi regulacjami prawnymi, decyzjami administracyjnymi i najlepszą wiedzą techniczną. d) Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z umową, wiedzą specjalistyczną i sztuką budowlaną, SWZ, oraz zgodnie z wszystkimi wymaganiami prawa obowiązującymi na dzień przekazania przedmiotu umowy Zamawiającemu. Zakres oferty musi obejmować wykonanie wszelkich robót i zobowiązań, które są niezbędne do tego, aby przedmiot umowy gwarantował osiągnięcie wymaganego celu, zapewniając parametry, na poziomie nie gorszym niż zdefiniowane w SWZ wraz z załącznikami i ofercie Wykonawcy. Termin związania ofertą do dnia 16.10.2024 r.
Interne Kennung: DI/07/2024
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen