65353-2025 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – NAPRAWA INSTALACJI KLIMATYZACJI W OBIEKTACH URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNAPRAWA INSTALACJI KLIMATYZACJI W OBIEKTACH URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi konserwacji, naprawy, serwisu urządzeń i systemów klimatyzacji w obiektach Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), w podziale na 2 części, tj.: • część nr 1: Wymiana agregatu wody lodowej i skraplacza z jednoczesną wymianą instalacji freonowej wraz z utylizacją istniejących materiałów w BUDT Bielsko-Biała; W zakres prac wykonywanych w ramach usługi wchodzi także przegląd naprawianego systemu klimatyzacji w BUDT Bielsko-Biała w zakresie wymaganym warunkami gwarancji udzielonej przez producentów lub dostawców materiałów urządzeń w okresie rękojmi i udzielonej przez Wykonawcę gwarancji, na 24 miesiące liczone od momentu obustronnego podpisania protokołu odbioru końcowego. W ramach przeglądu Wykonawca będzie mieć także w zakresie i pozostałe istniejące elementy systemu, tj. instalacje i klimakonwektory. Instalacja ciepła technologicznego pozostaje w konserwacji firmy wykonującej konserwację klimatyzacji wentylacji mechanicznej umową ogólną. Dodatkowo przewidziane jest serwisowanie awaryjne mające na celu zdiagnozowanie ewentualnych wad i usterek oraz awaryjne naprawy elementów systemów niebędących na gwarancji udzielonej przez producentów lub dostawców materiałów/urządzeń w tym przedmiocie umowy (max 40 roboczogodzin), na 24 miesiące liczone od momentu obustronnego podpisania protokołu odbioru końcowego • część nr 2: Wymiana elementów na instalacji wody lodowej przy klimakonwektorach Eden w BUDT Gorzów Wielkopolski. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU - wzór umowy). 3. Miejsce wykonania zamówienia: część 1: Biuro Urzędu Dozoru Technicznego w Bielsko-Białej przy ul. Legionów 81. część 2: Biuro Urzędu Dozoru Technicznego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kotsisa 3. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP. 5. Termin wykonania zamówienia dla każdej części: część 1: do 60 dni roboczych ( tj. dni pracy UDT ) liczonych od daty podpisania umowy do daty odbioru końcowego robót (z wyłączeniem dni, podczas których realizacja napraw będzie niemożliwa ze względu na panujące warunki atmosferyczne np. obfite opady). część 2: do 30 dni roboczych ( tj. dni pracy UDT ) liczonych od daty podpisania umowy do daty odbioru końcowego usługi. 6. Zamawiający przewiduje wizje lokalne we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach UDT. Wizje lokalne odbędą się w terminach podanych na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Zamawiający zaleca wykonawcom odbycie wizji lokalnych przed datą złożenia oferty (wizje lokalne nie są obowiązkowe). 7. Zamawiający, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę (jeżeli Wykonawca powierza wykonanie części zamówienia podwykonawcy) na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób bezpośrednio wykonujących czynności konserwacyjne lub naprawcze w zakresie realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung651666-2024
Interne KennungZP-DA-86/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 43322000 Zerlegegeräte, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1: Wymiana agregatu wody lodowej i skraplacza z jednoczesną wymianą instalacji freonowej wraz z utylizacją istniejących materiałów w BUDT Bielsko-Biała
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi konserwacji, naprawy, serwisu urządzeń i systemów klimatyzacji w obiektach Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), tj.: część nr 1: Wymiana agregatu wody lodowej i skraplacza z jednoczesną wymianą instalacji freonowej wraz z utylizacją istniejących materiałów w BUDT Bielsko-Biała; W zakres prac wykonywanych w ramach usługi wchodzi także przegląd naprawianego systemu klimatyzacji w BUDT Bielsko-Biała w zakresie wymaganym warunkami gwarancji udzielonej przez producentów lub dostawców materiałów urządzeń w okresie rękojmi i udzielonej przez Wykonawcę gwarancji, na 24 miesiące liczone od momentu obustronnego podpisania protokołu odbioru końcowego. W ramach przeglądu Wykonawca będzie mieć także w zakresie i pozostałe istniejące elementy systemu, tj. instalacje i klimakonwektory. Instalacja ciepła technologicznego pozostaje w konserwacji firmy wykonującej konserwację klimatyzacji wentylacji mechanicznej umową ogólną. Dodatkowo przewidziane jest serwisowanie awaryjne mające na celu zdiagnozowanie ewentualnych wad i usterek oraz awaryjne naprawy elementów systemów niebędących na gwarancji udzielonej przez producentów lub dostawców materiałów/urządzeń w tym przedmiocie umowy (max 40 roboczogodzin), na 24 miesiące liczone od momentu obustronnego podpisania protokołu odbioru końcowego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU - wzór umowy). 3. Miejsce wykonania zamówienia: część 1: Biuro Urzędu Dozoru Technicznego w Bielsko-Białej przy ul. Legionów 81. 4. Termin wykonania zamówienia: część 1: do 60 dni roboczych ( tj. dni pracy UDT ) liczonych od daty podpisania umowy do daty odbioru końcowego robót (z wyłączeniem dni, podczas których realizacja napraw będzie niemożliwa ze względu na panujące warunki atmosferyczne np. obfite opady). 5. Zamawiający przewiduje wizje lokalne we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach UDT. Wizje lokalne odbędą się w terminach podanych na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Zamawiający zaleca wykonawcom odbycie wizji lokalnych przed datą złożenia oferty (wizje lokalne nie są obowiązkowe). 6. Zamawiający, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę (jeżeli Wykonawca powierza wykonanie części zamówienia podwykonawcy) na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób bezpośrednio wykonujących czynności konserwacyjne lub naprawcze w zakresie realizacji zamówienia. 7. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 8. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych usług z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą: Dotyczy części nr 1: 1) autoryzacji Producenta agregatu wody lodowej wydaną na firmę 9. Zamawiający wymaga przedstawienia kopii dokumentów – przedmiotowych środków dowodowych, potwierdzonych za zgodność z oryginałem. 10. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Interne KennungZP-DA-86/24 część nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2: Wymiana elementów na instalacji wody lodowej przy klimakonwektorach Eden w BUDT Gorzów Wielkopolski
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługi konserwacji, naprawy, serwisu urządzeń i systemów klimatyzacji w obiektach Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), tj.: część nr 2: Wymiana elementów na instalacji wody lodowej przy klimakonwektorach Eden w BUDT Gorzów Wielkopolski; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU - wzór umowy). 3. Miejsce wykonania zamówienia: część 2: Biuro Urzędu Dozoru Technicznego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kotsisa 3. 4. Termin wykonania zamówienia: część 2: do 30 dni roboczych ( tj. dni pracy UDT ) liczonych od daty podpisania umowy do daty odbioru końcowego usługi. 5. Zamawiający przewiduje wizje lokalne we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach UDT. Wizje lokalne odbędą się w terminach podanych na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Zamawiający zaleca wykonawcom odbycie wizji lokalnych przed datą złożenia oferty (wizje lokalne nie są obowiązkowe). 6. Zamawiający, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę (jeżeli Wykonawca powierza wykonanie części zamówienia podwykonawcy) na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób bezpośrednio wykonujących czynności konserwacyjne lub naprawcze w zakresie realizacji zamówienia.
Interne KennungZP-DA-86/24 część nr 2