653534-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – VÝPOČTOVÁ TECHNIKA A TECHNICKÉ VYBAVENIE PRE ZÁKLADNÉ ŠKOLY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝPOČTOVÁ TECHNIKA A TECHNICKÉ VYBAVENIE PRE ZÁKLADNÉ ŠKOLY
Beschreibung: Predmetom zákazky je ČASŤ 1 nákup a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia (viď Príloha č.1 tejto časti súťažných podkladov) spolu s ich dodávkou na miesto dodania, ktorým je Základná škola Pieninská 27, 974 11 Banská Bystrica, v rámci projektu „Modernizácia a rekonštrukcia ZŠ Pieninská, Banská Bystrica“ a v zmysle Kúpnej zmluvy (Príloha č.1 časti III. súťažných podkladov) a jej príloh. ČASŤ 2 nákup a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia (viď Príloha č.2 tejto časti súťažných podkladov) spolu s ich dodávkou na miesto dodania, ktorým je Základná škola, Spojová 14, 974 04 Banská Bystrica, v rámci projektu „Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica – Modernizácia a stavebné úpravy“ a v zmysle Kúpnej zmluvy (Príloha č.2 časti III. súťažných podkladov) a jej príloh. ČASŤ 3 nákup a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia (viď Príloha č.3 tejto časti súťažných podkladov) spolu s ich dodávkou na miesto dodania, ktorým je Základná škola, Moskovská 2, 974 04 Banská Bystrica, v rámci projektu „Modernizácia a rekonštrukcia ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica“ a v zmysle Kúpnej zmluvy (Príloha č.3 časti III. súťažných podkladov) a jej príloh. V prípade, že to z charakteru výpočtovej techniky a technického vybavenia vyplýva, súčasťou dodania predmetu zákazky je aj odborná montáž, inštalácia, pripojenie k technickým sieťam, sprevádzkovanie, odskúšanie a zaškolenie zamestnancov Kupujúceho k obsluhe a údržbe výpočtovej techniky a vybavenia. Pri dodávke výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú chránené autorským právom je súčasťou aj dodávka požadovaného počtu licencií k všetkým softvérom, vrátane všetkých ich súčastí, modulov, databáz, komponentov a dokumentácie. Spolu s výpočtovou technikou a technickým vybavením, u ktorých to vyplýva z ich charakteru je potrebné dodať záručné listy, certifikáty CE v slovenskom alebo českom jazyku v súlade s Prílohou č.1 Kúpnej zmluvy (za príslušnú časť zákazky, na ktorú uchádzač predkladá ponuku). Predmetom zákazky je zabezpečenie a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú nové- dosiaľ nepoužité, funkčné, bez zjavných vád, dodané v kompletnom stave a v požadovanom množstve. Podrobný opis predmetu zákazky je špecifikovaný v Prílohe č.1, Prílohe č.2 a Prílohe č.3 tejto časti súťažných podkladov – Technická a cenová špecifikácia (samostatne za každú časť zákazky) a v Kúpnych zmluvách, ktoré tvoria Prílohu č.1, Prílohu č.2 a Prílohu č.3 časti III. týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 34302/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 38652120 Videoprojektoren, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Technické vybavenie odborných učební- ZŠ Pieninská, Banská Bystrica
Beschreibung: ČASŤ 1 nákup a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia (viď Príloha č.1 tejto časti súťažných podkladov) spolu s ich dodávkou na miesto dodania, ktorým je Základná škola Pieninská 27, 974 11 Banská Bystrica, v rámci projektu „Modernizácia a rekonštrukcia ZŠ Pieninská, Banská Bystrica“ a v zmysle Kúpnej zmluvy (Príloha č.1 časti III. súťažných podkladov) a jej príloh. V prípade, že to z charakteru výpočtovej techniky a technického vybavenia vyplýva, súčasťou dodania predmetu zákazky je aj odborná montáž, inštalácia, pripojenie k technickým sieťam, sprevádzkovanie, odskúšanie a zaškolenie zamestnancov Kupujúceho k obsluhe a údržbe výpočtovej techniky a vybavenia. Pri dodávke výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú chránené autorským právom je súčasťou aj dodávka požadovaného počtu licencií k všetkým softvérom, vrátane všetkých ich súčastí, modulov, databáz, komponentov a dokumentácie. Spolu s výpočtovou technikou a technickým vybavením, u ktorých to vyplýva z ich charakteru je potrebné dodať záručné listy, certifikáty CE v slovenskom alebo českom jazyku v súlade s Prílohou č.1 Kúpnej zmluvy (za príslušnú časť zákazky, na ktorú uchádzač predkladá ponuku). Predmetom zákazky je zabezpečenie a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú nové- dosiaľ nepoužité, funkčné, bez zjavných vád, dodané v kompletnom stave a v požadovanom množstve.
Interne Kennung: 34302/2026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Výpočtová technika pre Základnú školu Spojová 14, Banská Bystrica
Beschreibung: ČASŤ 2 nákup a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia (viď Príloha č.2 tejto časti súťažných podkladov) spolu s ich dodávkou na miesto dodania, ktorým je Základná škola, Spojová 14, 974 04 Banská Bystrica, v rámci projektu „Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica – Modernizácia a stavebné úpravy“ a v zmysle Kúpnej zmluvy (Príloha č.2 časti III. súťažných podkladov) a jej príloh. V prípade, že to z charakteru výpočtovej techniky a technického vybavenia vyplýva, súčasťou dodania predmetu zákazky je aj odborná montáž, inštalácia, pripojenie k technickým sieťam, sprevádzkovanie, odskúšanie a zaškolenie zamestnancov Kupujúceho k obsluhe a údržbe výpočtovej techniky a vybavenia. Pri dodávke výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú chránené autorským právom je súčasťou aj dodávka požadovaného počtu licencií k všetkým softvérom, vrátane všetkých ich súčastí, modulov, databáz, komponentov a dokumentácie. Spolu s výpočtovou technikou a technickým vybavením, u ktorých to vyplýva z ich charakteru je potrebné dodať záručné listy, certifikáty CE v slovenskom alebo českom jazyku v súlade s Prílohou č.1 Kúpnej zmluvy (za príslušnú časť zákazky, na ktorú uchádzač predkladá ponuku). Predmetom zákazky je zabezpečenie a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú nové- dosiaľ nepoužité, funkčné, bez zjavných vád, dodané v kompletnom stave a v požadovanom množstve.
Interne Kennung: 34302/2026_2
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0003
Titel: IKT vybavenie- ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
Beschreibung: ČASŤ 3 nákup a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia (viď Príloha č.3 tejto časti súťažných podkladov) spolu s ich dodávkou na miesto dodania, ktorým je Základná škola, Moskovská 2, 974 04 Banská Bystrica, v rámci projektu „Modernizácia a rekonštrukcia ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica“ a v zmysle Kúpnej zmluvy (Príloha č.3 časti III. súťažných podkladov) a jej príloh. V prípade, že to z charakteru výpočtovej techniky a technického vybavenia vyplýva, súčasťou dodania predmetu zákazky je aj odborná montáž, inštalácia, pripojenie k technickým sieťam, sprevádzkovanie, odskúšanie a zaškolenie zamestnancov Kupujúceho k obsluhe a údržbe výpočtovej techniky a vybavenia. Pri dodávke výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú chránené autorským právom je súčasťou aj dodávka požadovaného počtu licencií k všetkým softvérom, vrátane všetkých ich súčastí, modulov, databáz, komponentov a dokumentácie. Spolu s výpočtovou technikou a technickým vybavením, u ktorých to vyplýva z ich charakteru je potrebné dodať záručné listy, certifikáty CE v slovenskom alebo českom jazyku v súlade s Prílohou č.1 Kúpnej zmluvy (za príslušnú časť zákazky, na ktorú uchádzač predkladá ponuku). Predmetom zákazky je zabezpečenie a dodanie výpočtovej techniky a technického vybavenia, ktoré sú nové- dosiaľ nepoužité, funkčné, bez zjavných vád, dodané v kompletnom stave a v požadovanom množstve.
Interne Kennung: 34302/2026_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 30232100 Drucker und Plotter
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 34302/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment, 38652120 Video projectors, 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30237200 Computer accessories, 30232100 Printers and plotters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 34302/2026_1
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 34302/2026_2
Main classification (cpv): 38652120 Video projectors
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 34302/2026_3
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment, 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30237200 Computer accessories, 30232100 Printers and plotters