653540-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Klimageräte – Dodávka a montáž klimatizačních jednotek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž klimatizačních jednotek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž klimatizačních jednotek do různých budov v areálu Městské nemocnice Ostrava a budovy Léčebny dlouhodobě nemocných v Ostravě - Radvanicích.
Interne Kennung: PZ-2026-0000185
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změny ceny v důsledku změny DPH – k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečněného zdanitelného plnění; tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě.