653555-2025 - Wettbewerb
Belgien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Raamovereenkomst voor de overslag van selectief ingezameld huishoudelijk restafval, gft, pmd, pk en grofvuil van de recyclageparken in een daartoe vergunde installatie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de overslag van selectief ingezameld huishoudelijk restafval, gft, pmd, pk en grofvuil van de recyclageparken in een daartoe vergunde installatie
BeschreibungDeze opdracht heeft als doel de afvalstoffen die door de ophalers niet rechtstreeks naar de verwerkingsinstallatie kunnen afgevoerd worden, tijdelijk over te slaan en nadien met geschikt transportmateriaal naar de eindverwerking te vervoeren. De overslag dient verzekerd te worden gedurende het hele jaar. Het afval wordt in vier categorieën onderverdeeld: 1 overslag van restafval 2 overslag van gft (groenteafval, fruitafval en tuinafval) 3 overslag van papier en karton (PK) en PMD bij calamiteiten 4 overslag van grofvuil van de recyclageparken
Interne KennungGAC_2024_03098
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1