653576-2026 - Ergebnis
Litauen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Magistralinio kelio A12 Ryga*–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas* ruožo nuo 67,256 iki 80,416 km paprastojo remonto – techninės priežiūros paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magistralinio kelio A12 Ryga*–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas* ruožo nuo 67,256 iki 80,416 km paprastojo remonto – techninės priežiūros paslaugos
Beschreibung: XII pirkimo kategorija – Techninės priežiūros paslaugos kelių ir kitų transporto statinių, kurie yra kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje ir/arba, kai statinys yra kultūros paveldo objektas, naujos statybos, rekonstravimo ir remonto darbų objektams, kurių statybos ir montavimo darbų (toliau – SMD) vertė yra virš 1 000 000,00 Eur be PVM.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: XII kategorija. Tech.priežiūros pasl. kelių ir kt. transporto statinių, kurie yra k.p.o. teritorijoje, naujos statybos, rekonstr. ir remonto darbų objektams, kurių SMD virš 1.000.000 Eur be PVM
Interne Kennung: 1