653604-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Abholung von Siedlungsabfällen – Komunalne usluge - čišćenja javnih površina i sakupljanje otpada
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunalne usluge - čišćenja javnih površina i sakupljanje otpada
Beschreibung: Naručitelj je registriran za obavljanje djelatnosti sakupljanja otpada te za održavanje javnih površina. Zbog bolje organizacije rada i efikasnijeg obavljanja poslova čišćenja javnih površina te odvoza i sakupljanja otpada, Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave radi sklapanja ugovora s jednim gospodarskim subjektom. Uslugu je potrebno izvršavati uz angažman minimalno 10 radnika. Radnici će obavljati poslove odvoza i sakupljanja otpada i čišćenja javnih površina . Naručitelj će utvrđivati dinamiku i opseg poslova ovisno o ukazanim potrebama na terenu. Navedeni procesi se ciklički povećavaju ovisno o godišnjem dobu, organiziranim manifestacijama i povećanom opsegu poslova. Predmet nabave detaljno je opisan u TEHNIČKIM SPECIFIKACIJAMA PREDMETA NABAVE - PRILOG 1. i TROŠKOVNIKU - PRILOG 2. koji su sastavni dio ove Dokumentacije.
Interne Kennung: EMV-22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000