653606-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung – 25-114 Servis a revize PZTS, CCTV, EPS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel25-114 Servis a revize PZTS, CCTV, EPS
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je: a) provádění pravidelných periodických revizí poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (PZTS), kamerového systému (CCTV), elektrické požární signalizace (EPS) a kontrol provozuschopnosti EPS ve skladových kapacitách zadavatele, b) provádění oprav závad PZTS, CCTV, EPS zjištěných při revizích a kontrolách, c) provádění pozáručního servisu a údržby PZTS, CCTV, EPS a elektronického identifikačního systému ACS-linea, včetně případné dodávky a instalace nových prvků bezpečnostních systémů, d) provádění oprav závad PZTS, CCTV, EPS a elektronického identifikačního systému ACS-linea vzniklých při běžném provozu systémů.
Interne Kennung14537/25-SSHR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace