2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA KONSERWACJI I OPIEKI SERWISOWEJ SYSTEMU UMM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest: 1) zapewnienie świadczenia usługi Asysty Technicznej i Konserwacji (ATiK) dla oprogramowania dostarczonego w ramach Uniwersalnego Modułu Mapowego (UMM); 2) świadczenie usługi Administracji Technicznej (AT) dla systemu UMM na zasadach opisanych w rozdziale 3.2 Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającego na zlecaniu prac w liczbie nie większej niż 5600 roboczogodzin, o których mowa w Rozdziale 3.3 Załącznika nr 1 do SWZ – Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), w okresie trwania całości Umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.37.2025.DI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. 1. W niniejszym postępowaniu Zamawiający: 1) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 2) stosowanie do art. 95 ustawy Pzp, Wykonawca lub Podwykonawcy zobowiązani są zatrudnić w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy – Kodeks Pracy (Dz. 2022 r. poz. 1510, 1700 i 2140 oraz 2023 r poz. 240 i 641), osobę na stanowisku specjalisty ds. administracji technicznej, która w trakcie realizacji zamówienia wykonywać będzie następujące czynności: kontakt z Zamawiającym w zakresie obsługi zgłoszeń Zamawiającego ServiceDesk, koordynacje prac po stronie Wykonawcy (przypisywanie zgłoszeń do właściwych osób realizujących prace po stronie Wykonawcy), udzielanie informacji i raportowanie stanu bieżących prac po stronie Wykonawcy. Zatrudnienie przy realizacji zamówienia powinno trwać przez cały okres realizacji zamówienia, a w przypadku rozwiązania stosunku pracy przez wskazaną osobę, Wykonawca będzie zobowiązany do zatrudnienia na to miejsce innej osoby spełniającej Wymagania Zamawiającego. Zamawiający ma prawo w każdym momencie realizacji zamówienia zwrócić się do Wykonawcy o przedstawienie dokumentów zatrudnienia, a Wykonawca ma obowiązek ją niezwłocznie przedstawić Zamawiającemu; 3) nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 4) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 5) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału Wykonawców w postępowaniu; 6) nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp; 7) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej; 8) będzie prowadził rozliczenia z Wykonawcami wyłącznie w walucie polskiej (PLN); 9) przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp; 10) przewiduje zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp; 11) nie przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp; 12) nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek; 13) nie ustanawia obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, o którym mowa odpowiednio w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp; 14) nie dopuszcza składania ofert częściowych ze względu na konieczność zapewnienia spójności modyfikowanych komponentów systemów objętych przedmiotem zamówienia, optymalna jest realizacja całości zamówienia przez jednego Wykonawcę; 15) nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 16) prowadzi procedurę postępowania w języku polskim; 17) przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 257, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 2. Ilekroć w SWZ jest mowa o: - dokumencie elektronicznym – należy przez to rozumieć każdą treść przechowywaną w postaci elektronicznej; - elektronicznej kopii – należy przez to rozumieć dokument elektroniczny opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału; - kwalifikowanym podpisie elektronicznym – należy przez to rozumieć podpis elektroniczny wystawiony przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącym podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne, spełniającym wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1797, z 2023 r. poz. 1234). Zgodnie z art. 3 pkt 12 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE (Dz. Urz. UE L Nr 257, str. 73), podpis kwalifikowany to zaawansowany podpis elektroniczny, który jest składany za pomocą kwalifikowanego urządzenia do składania podpisu elektronicznego i który opiera się na kwalifikowanym certyfikacie podpisu elektronicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72261000 Software-Unterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest: 1) zapewnienie świadczenia usługi Asysty Technicznej i Konserwacji (ATiK) dla oprogramowania dostarczonego w ramach Uniwersalnego Modułu Mapowego (UMM); 2) świadczenie usługi Administracji Technicznej (AT) dla systemu UMM na zasadach opisanych w rozdziale 3.2 Załącznika nr 1 do SWZ – Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) - Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie: 1) prawa opcji, polegającego na zlecaniu prac w liczbie nie większej niż 5600 roboczogodzin, o których mowa w Rozdziale 3.3 Załącznika nr 1 do SWZ – Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), w okresie trwania całości Umowy 2) Wznowienie umowy na kolejne 12 miesięcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniku nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającego na zlecaniu prac w liczbie nie większej niż 5600 roboczogodzin, o których mowa w Rozdziale 3.3 Załącznika nr 1 do SWZ – Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), w okresie trwania całości Umowy