653618-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen – Potrubie ČS Kajlovka – VDJ Kajlovka – rekonštrukcia ČS Kajlovka, VDJ 2x250 m3 – rekonštrukcia; VDJ Kajlovka 2x250 m3 - rekonštrukcia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potrubie ČS Kajlovka – VDJ Kajlovka – rekonštrukcia ČS Kajlovka, VDJ 2x250 m3 – rekonštrukcia; VDJ Kajlovka 2x250 m3 - rekonštrukcia
Beschreibung: Predmetom zákazky je aktualizácia projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a realizáciu stavby a zhotovenie Diela: „Potrubie ČS Kajlovka – VDJ Kajlovka – rekonštrukcia; ČS Kajlovka, VDJ 2x250 m3 – rekonštrukcia; VDJ Kajlovka 2x250 m3 - rekonštrukcia“; vrátane prevádzkového a manipulačného poriadku, archeologického prieskumu, geodetického zamerania, projektu organizácie výstavby, projektu dočasného dopravného značenia, dokumentácie skutkového vyhotovenia a plánu užívania verejnej práce, plánu rekultivácie LPF, PPF, resp. iných pozemkov. Územie, kde sa bude stavba realizovať sa nachádza v katastri obce Horné Hámre a mesta Nová Baňa. Podrobnejšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v prílohách súťažných podkladov.
Interne Kennung: STVS_VOD6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232151 Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45232154 Bau von Hochbehältern für Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001