2. Verfahren
Verfahren
Titel: Milešovský dvůr - Sýpka
Beschreibung: Charakter zakázky: Provedení díla v režimu projekt a provedení (Design & Build), dílo zahrnuje zejména 1. doprojektování a inženýring, 2. rekonstrukce a dostavba objektu sýpky vč. vybudování nové věže s komunikačním prostorem a wellnes částí, 3. technologie a inženýrské sítě, 4. úpravy venkovních ploch, 5. památková ochrana a koordinace, 6. zprovoznění vč. kolaudace. Předmět veřejné zakázky: Stavební úpravy spojené se změnou užívání pro účely ubytování. Stavba není členěna na stavební objekty. Jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu sýpky spojenou s přístavbou věže s komunikačním prostorem a wellnes částí. Stavba je trvalá. Součástí stavby je vybudování retenční nádrže na dešťovou vodu, domácí čistírny odpadních vod a potřebných přípojek IS (zejm. vodovod, kanalizace), instalace tepelných čerpadel a souvisejících technologií / alternativně adekvátní řešení na pelety, úpravy venkovních ploch (zejm. sadové a krajinářské úpravy, parkovací místa, atp.). Součástí plnění je zajištění kolaudace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Charakter zakázky: Provedení díla v režimu projekt a provedení (Design & Build), dílo zahrnuje zejména 1. doprojektování a inženýring, 2. rekonstrukce a dostavba objektu sýpky vč. vybudování nové věže s komunikačním prostorem a wellnes částí, 3. technologie a inženýrské sítě, 4. úpravy venkovních ploch, 5. památková ochrana a koordinace, 6. zprovoznění vč. kolaudace. Předmět veřejné zakázky: Stavební úpravy spojené se změnou užívání pro účely ubytování. Stavba není členěna na stavební objekty. Jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu sýpky spojenou s přístavbou věže s komunikačním prostorem a wellnes částí. Stavba je trvalá. Součástí stavby je vybudování retenční nádrže na dešťovou vodu, domácí čistírny odpadních vod a potřebných přípojek IS (zejm. vodovod, kanalizace), instalace tepelných čerpadel a souvisejících technologií / alternativně adekvátní řešení na pelety, úpravy venkovních ploch (zejm. sadové a krajinářské úpravy, parkovací místa, atp.). Součástí plnění je zajištění kolaudace
Interne Kennung: MAAD Group/1/2025