2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na evaluace v oblasti publicity a komunikačních aktivit
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody na evaluace v oblasti publicity a komunikačních aktivit s jedním Dodavatelem na dobu 4 let (48 měsíců), jejímž předmětem plnění budou hodnocení, výzkumy a evaluace v oblasti publicity a komunikačních aktivit Ministerstva pro místní rozvoj ČR – Národního orgánu pro koordinaci (MMR-NOK) a Řídicího orgánu Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027 (ŘO IROP). Blíže uvedeno v zadávací dokumentaci, uveřejněna na profilu zadavatele
Interne Kennung: VZ/2022/056/756
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 79311300 Umfragenanalyse, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 12. zadávací dokumentace