See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Sportprijzen (medailles, bekers en aanverwante artikelen)
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van sportprijzen ten behoeve van sport- en ceremoniële activiteiten binnen de Defensieorganisatie. Het betreft onder andere artikelen zoals medailles, bekers, vaantjes en overige sportprijzen, afkomstig uit een gangbare en representatieve catalogus. Deze producten worden ingezet bij diverse sportevenementen, competities en officiële ceremonies georganiseerd binnen Defensie. De geselecteerde opdrachtnemer dient in staat te zijn om het gewenste assortiment sportprijzen te leveren op diverse locaties van Defensie binnen Nederland. Het doel van deze aanbesteding is het realiseren van een Raamovereenkomst met één leverancier die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst kwalitatieve en representatieve sportprijzen kan leveren, conform de behoefte van de Defensieorganisatie, en die daarbij flexibel en tijdig levert.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18512200 Medaillen, 39298700 Trophäen
5. Los
Los: LOT-0000