653649-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – „Poskytovanie upratovacích služieb v priestoroch Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a jej súčastí“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poskytovanie upratovacích služieb v priestoroch Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a jej súčastí“
Beschreibung: Zabezpečenie poskytovania upratovacích služieb v priestoroch verejného obstarávateľa a na základe jeho požiadaviek, profesionálnym spôsobom, ekologickými čistiacimi prostriedkami s minimálnym vplyvom na znečistenie životného prostredia a kvalitným technickým vybavením, ktoré má úspešný uchádzač k dispozícií
Interne Kennung: REK/682/2026/109-VO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
653649-2026 - Competition
Slovakia – Accommodation, building and window cleaning services – „Poskytovanie upratovacích služieb v priestoroch Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a jej súčastí“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: REK/682/2026/109-VO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911000 Accommodation, building and window cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001