653664-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Poliermittel – DOSTAWA ŚRODKÓW MYJĄCYCH I ARTKUŁÓW EKSPLOATACYJNYCH PRZEZ OKRES 18 MIESIĘCY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW MYJĄCYCH I ARTKUŁÓW EKSPLOATACYJNYCH PRZEZ OKRES 18 MIESIĘCY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków myjących i artykułów eksploatacyjnych dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 18 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 14 części w następującym asortymencie: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.14 (formularze asortymentowo-cenowe) niniejszej SWZ.
Interne Kennung: DZP/85/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831240 Putzmittel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1. Preparaty do mycia, pielęgnacji, konserwacji podłóg, mycia powierzchni ponad podłogowych i sanitarnych.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.1 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 1.
Haupteinstufung (cpv): 39831240 Putzmittel
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2. Worki na odpady.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.2 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 2.
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3. Środki higieniczne.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.3 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 3.
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4. Akcesoria do sprzątania.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.4 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 4.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5. Gąbka do sprzątania.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.5 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 5.
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6. Wózki serwisowe do sprzątania.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.6 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 6.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7. Zestaw sprzątający.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.7 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 7.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8. Worki do transportu zwłok.
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.8 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 8.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9. Mydło
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.9 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 9.
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10. Pady
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.10 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 10.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11. Szczotki
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.11 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 11.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12. Ściereczki wielorazowe
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.12 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 12.
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13. Płyn do mycia naczyń
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.13 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 13.
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14. Mop kieszeniowy
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.14 do SWZ ( Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 14.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP/85/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
Additional classification (cpv): 39831240 Cleaning compounds, 33700000 Personal care products, 39224000 Brooms and brushes and other articles of various types, 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes, 19520000 Plastic products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1.
Main classification (cpv): 39831240 Cleaning compounds
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2. Worki na odpady.
Internal identifier: Część nr 2.
Main classification (cpv): 19520000 Plastic products
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3. Środki higieniczne.
Internal identifier: Część nr 3.
Main classification (cpv): 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część nr 4.
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5. Gąbka do sprzątania.
Internal identifier: Część nr 5.
Main classification (cpv): 39224000 Brooms and brushes and other articles of various types
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część nr 6.
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7. Zestaw sprzątający.
Internal identifier: Część nr 7.
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Część nr 8.
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9. Mydło
Internal identifier: Część nr 9.
Main classification (cpv): 33700000 Personal care products
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10. Pady
Internal identifier: Część nr 10.
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11. Szczotki
Internal identifier: Część nr 11.
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Część nr 12.
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Część nr 13.
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14. Mop kieszeniowy
Internal identifier: Część nr 14.