2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop tabak, tabakswaren, toebehoren, vapes en herlaadkaarten
Beschreibung: Deze raamovereenkomst heeft als voorwerp de aankoop van tabak, tabakswaren, toebehoren, vapes en herlaadkaarten voor het OPZC Rekem voor een totale looptijd van 48 maanden.
Interne Kennung: 202501LVE_FAC_Tabak
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15990000 Tabak, Tabakwaren und zugehöriger Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 202501LVE_FAC_Tabak - 1
Interne Kennung: 1