2. Verfahren
Verfahren
Titel: Basisdienstverlening Arbodiensten Albeda 2026
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft: basisdienstverlening Arbodiensten t.b.v. Albeda. Arbodiensten met cpv code 85147000-1. De opdracht omvat de verzuim- en re-integratiebegeleiding overeenkomstig de Wet verbetering Poortwachter, de uitvoering en bewaking van de daarmee samenhangende administratieve verplichtingen en de strategische advisering van Albeda over verzuimreductie, verzuimpreventie en duurzame inzetbaarheid. Bij de aanvangsdatum van de overeenkomst vallen naar verwachting circa 2.300 medewerkers van verschillende colleges en staven onder de scope van de opdracht. Dit aantal kan gedurende de looptijd van de overeenkomst fluctueren. De opdrachtnemer dient hiermee rekening te houden en de dienstverlening hierop flexibel af te stemmen. Het jaarlijkse inkoopvolume voor de basisdienstverlening wordt op basis van historische gegevens geraamd op gemiddeld € 575.000 inclusief btw. Deze raming is uitsluitend indicatief. Aan de genoemde aantallen en het geraamde inkoopvolume kunnen geen rechten worden ontleend. Albeda geeft geen garantie op een minimumafname, omzet of resultaat. De daadwerkelijk af te nemen omvang wordt bepaald door de behoefte van Albeda gedurende de looptijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: 2026-GvD-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Basisdienstverlening Arbodiensten De basisdienstverlening bestaat uit de volgende dienstencategorieën: I Diensten inbegrepen in het vaste jaarlijkse all-in tarief per medewerker: 1. verzuim- en re-integratiebegeleiding inclusief strategische advisering van Albeda over verzuimreductie, verzuimpreventie en duurzame inzetbaarheid; 2. uitvoering en bewaking van de daarmee samenhangende administratieve verplichtingen; 3. sociaal-medisch overleg; 4. een open spreekuur incl. preventief spreekuur; en 5. signalering van gevaren en risico’s met betrekking tot arbeidsomstandigheden. II Diensten die op verrichtingenbasis worden vergoed: 6. een spoedspreekuur; 7. het aanbieden van een second opinion; en 8. het uitvoeren van een preventief medisch onderzoek (PMO) door een bedrijfsarts.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: basisdienstverlening: uitvoering van basis arbodienstverlening
Beschreibung: De basisdienstverlening bestaat uit de volgende dienstencategorieën: I Diensten inbegrepen in het vaste jaarlijkse all-in tarief per medewerker: 1. verzuim- en re-integratiebegeleiding inclusief strategische advisering van Albeda over verzuimreductie, verzuimpreventie en duurzame inzetbaarheid; 2. uitvoering en bewaking van de daarmee samenhangende administratieve verplichtingen; 3. sociaal-medisch overleg; 4. een open spreekuur incl. preventief spreekuur; en 5. signalering van gevaren en risico’s met betrekking tot arbeidsomstandigheden. II Diensten die op verrichtingenbasis worden vergoed: 6. een spoedspreekuur; 7. het aanbieden van een second opinion; en 8. het uitvoeren van een preventief medisch onderzoek (PMO) door een bedrijfsarts. Het jaarlijkse inkoopvolume voor de basisdienstverlening wordt op basis van historische gegevens geraamd op gemiddeld € 575.000 inclusief btw. Deze raming is uitsluitend indicatief. Aan de genoemde aantallen en het geraamde inkoopvolume kunnen geen rechten worden ontleend. Albeda geeft geen garantie op een minimumafname, omzet of resultaat. De daadwerkelijk af te nemen omvang wordt bepaald door de behoefte van Albeda gedurende de looptijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na aanbesteding zullen (raamovereenkomsten) met opdrachtnemers voor de bepaalde tijd worden gesloten. De (raam)overeenkomsten voor Basisdienstverlening Arbodiensten worden aangegaan voor de duur van twee (2) jaar en loopt dan van rechtswege af. Een (raam)overeenkomst kan op verzoek van Albeda maximaal vier (4) maal met één (1) jaar worden verlengd
653691-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – Basisdienstverlening Arbodiensten Albeda 2026
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-GvD-01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: