2. Verfahren
Verfahren
Titel: NRG PALLAS Multifunctionals
Beschreibung: NRG PALLAS is een internationaal opererende nucleaire dienstverlener. NRG PALLAS produceert isotopen, verricht nucleair technologisch onderzoek, is consultant op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid van nucleaire installaties en dienstverlener in stralingsbescherming.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30121200 Fotokopieerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30121100 Fotokopieerapparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000