653742-2026 - Ergebnis
Ungarn – Verpflegungsdienste – Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
Beschreibung: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
Vorherige Bekanntmachung: 355005-2026
Interne Kennung: EKR000908502026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jelen eljárás a Kbt. 3. melléklet szerinti szociális és egyéb szolgáltatások igénybevételére irányuló közbeszerzési eljárás, erre tekintettel a Kbt. 21. § (2) bekezdése alapján a Kbt. Harmadik Részét alkalmazva jár el Ajánlatkérő.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása 2
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata a Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzatának feladatellátási kötelezettségébe tartozó köznevelési intézmények (a közbeszerzés kiírásakor 12 óvoda) részére 12 ellátási helyen közétkeztetési szolgáltatás biztosítása Az ellátási helyek 12 szállítási pontot foglalnak magukban. Nyertes ajánlatevő feladata az étkezések, valamint a diétás étkezés szolgáltatása a közétkeztetésre vonatkozó táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló 37/2014. (IV.30.) EMMI rendelet (továbbiakban: EMMI rendelet) által meghatározottak szerint. Napi várható adagszámok (adag)(tájékoztató jellegű) Óvodai korcsoport (4-6 év): tízórai: 713 (ebből diétás 19, amelyet egyadagos, zárt csomagolásban szükséges biztosítani) ebéd: 713 (ebből diétás 19, amelyet egyadagos, zárt csomagolásban szükséges biztosítani) uzsonna: 713 (ebből diétás 19, amelyet egyadagos, zárt csomagolásban szükséges biztosítani) Felnőtt ebéd óvodában: 88 Az alábbi időtartamok tekintetében az alábbi mennyiségi növekedés várható: 2026. augusztus 1. napjától 2026. augusztus 31. napjáig várható többlet (tízórai, ebéd, uzsonna) adagszám 80 (ebből diétás 2, amelyet egyadagos, zárt csomagolásban szükséges biztosítani) 2026. szeptember 1. napjától várhatóan 2027. március 31. napjáig várható többlet (tízórai, ebéd, uzsonna) adagszám: 123 (ebből diétás 2, amelyet egyadagos, zárt csomagolásban szükséges biztosítani) 2026. szeptember 1. napjától várhatóan 2027. március 31. napjáig a felnőtt ebéd óvodában várható többlet adagszám: 28 A fent meghatározott várható napi mennyiségektől +/- 15 % eltérés lehetséges. Nyertes Ajánlattevő köteles betartani a közétkeztetés tárgyú közbeszerzések tekintetében alkalmazandó eljárások sajátos szabályairól szóló 676/2020. (XII. 28.) Korm. rendelet 6. § bekezdésében foglaltakat. Nyertes Ajánlattevő köteles minden intézmény vonatkozásában a felmerülő, jogszabályok szerinti diétás étkeztetéseket ellátni. Nyertes Ajánlattevő a köznevelési intézmények részére a közétkeztetési szolgáltatást az általa bemutatásra kerülő főzőkonyhá(k)ból köteles ellátni. Nyertes Ajánlattevő a szerződéskötés időpontjára, a bemutatásra kerülő főzőkonyhá(k)on felül, az előírt ételadagok biztosítására alkalmas tartalék (havária) főzőkonyhá(ka)t köteles biztosítani (arra az esetre, amennyiben az előírt ételadagok részben vagy egészben nem készíthetők el a Nyertes Ajánlattevő által bemutatott főzőkonyhá(ko)n, pl. hatósági bezárás, karantén, áramszünet, műszaki probléma, karbantartás – felújítás stb. okok miatt) Részletesen a közbeszerzési dokumentációban.
Interne Kennung: EKR000908502026/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen