653752-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Forstüberwachung oder -bewertung – Uitvraag vegetatie-, flora-, structuur- en habitattypenkartering Schiermonnikoog
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvraag vegetatie-, flora-, structuur- en habitattypenkartering Schiermonnikoog
Beschreibung: Deze uitvraag betreft de uitvoering van een vegetatie-, flora- en structuurkartering op het Waddeneiland Schiermonnikoog, met aanvullend voor het Natura 2000-gebied (Duinen Schiermonnikoog) een vertaling naar een habitattypenkaart (T2). In principe zal de inwinning voor deze opdracht in het veld zal 2 jaar(/veldseizoenen) beslaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
5. Los
Los: LOT-0000