653778-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników laboratoryjnych do badań hematologicznych z dzierżawą analizatora
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych do badań hematologicznych z dzierżawą analizatora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych do badań hematologicznych z dzierżawą analizatora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 25/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych do badań hematologicznych z dzierżawą analizatora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa odczynników laboratoryjnych do badań hematologicznych z dzierżawą analizatora
653778-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001